Rozlosování a adresář týmů 7. ligy Brest 2015/16
17. 9. 2015
Rozlosování
kolo | I. polovina - 12 družstev | |||||
1. | 1 - 11 | 2 - 10 | 3 - 9 | 4 - 8 | 5 - 7 | 6 - 12 |
2. | 6 - 5 | 7 - 4 | 8 - 3 | 9 - 2 | 10 - 1 | 11 - 12 |
3. | 2 - 1 | 3 - 11 | 4 - 10 | 5 - 9 | 6 - 8 | 7 - 12 |
4. | 8 - 7 | 9 - 6 | 10 - 5 | 11 - 4 | 1 - 3 | 12 - 2 |
5. | 3 - 2 | 4 - 1 | 5 - 11 | 6 - 10 | 7 - 9 | 8 - 12 |
6. | 9 - 8 | 10 - 7 | 11 - 6 | 1 - 5 | 2 - 4 | 12 - 3 |
7. | 4 - 3 | 5 - 2 | 6 - 1 | 7 - 11 | 8 - 10 | 9 - 12 |
8. | 10 - 9 | 11 - 8 | 1 - 7 | 2 - 6 | 3 - 5 | 12 - 4 |
9. | 5 - 4 | 6 - 3 | 7 - 2 | 8 - 1 | 9 - 11 | 10 - 12 |
10. | 11 - 10 | 1 - 9 | 2 - 8 | 3 - 7 | 4 - 6 | 12 - 5 |
11. | 7 - 6 | 8 - 5 | 9 - 4 | 10 - 3 | 11 - 2 | 12 - 1 |
Termínový kalendář
kolo | I.polovina | II.polovina | ||
od | do | od | do | |
1. | 21.09. | 25.09. | 11.01. | 15.01. |
2. | 28.09. | 02.10. | 18.01. | 22.01. |
3. | 05.10. | 09.10. | 25.01. | 29.01. |
4. | 12.10. | 16.10. | 01.02. | 05.02. |
NT | 19.10. | 23.10. | 08.02. | 12.02. |
5. | 26.10. | 30.10. | 15.02. | 19.02. |
6. | 02.11. | 06.11. | 22.02. | 26.02. |
7. | 09.11. | 13.11. | 07.03. | 11.03. |
8. | 16.11. | 20.11. | 14.03. | 18.03. |
NT | 23.11. | 27.11. | 21.03. | 25.03. |
9. | 30.11. | 04.12. | 28.03. | 01.04. |
10. | 07.12. | 11.12. | 04.04. | 08.04. |
11. | 14.12. | 18.12. | 11.04. | 15.04. |
NT | 21.12. | 25.12. | 18.04. | 22.04. |
28.12. | 01.01. | 25.04. | 29.04. | |
04.01. | 08.01. |
Týmy
Číslo družstva | Název družstva | Vedoucí družstva | Kontakt | |
1 | Mikyn Team "B" | Duchoň Kamil | 777 566 112 | KamDuchon@seznam.cz |
2 | TJ Sokol Ořešín "C" | Hrnčíř Miloslav | 604 991 965 | miloslav.hrncir@atlas.cz |
3 | Stolní tenis Brno | Barvínek Petr | 603 856 925 | p.barvinek@volny.cz |
4 | Rytířská krčma "C" | Huráb Ivan | 739 327 783 | ihurab@nbox.cz |
5 | TJ Sokol Ořešín "D" | Pišl Milan | 602 514 854 | pisl.milan@tiscali.cz |
6 | skaut.kompas.cz | Procházka Jakub | 739 234 442 | prochazka@skaut-kompas.cz |
7 | SLAST | Doležal Pavel | 604 821 240 | p.a.dolezal@centrum.cz |
8 | Gullivers Brno "D" | Kusík Roman | 739 505 551 | roman.kusik@seznam.cz |
9 | Beer brothers | Tůma Jiří | 724 317 198 | jiri.tuma@email.cz |
10 | EVA "C" | Lola Josef | 723 318 471 | josef.lola@email.cz |
11 | Sborná | Fremml David | 721 536 025 | david.fremml@seznam.cz |
12 |
Hrací dny a místa týmů
Číslo družstva | Název družstva | hrací den | hodina | hrací místnost |
1 | Mikyn Team "B" | pondělí | 18:15 | Hybešova 15, Brno |
2 | TJ Sokol Ořešín "C" | středa | 18:00 | Drozdí 6, Ořešín |
3 | Stolní tenis Brno | pondělí | 18:00 | |
4 | Rytířská krčma "C" | pondělí | 15:00 | Mor. Slavia (Vojtova) |
5 | TJ Sokol Ořešín "D" | čtvrtek | 18:00 | Drozdí 6, Ořešín |
6 | skaut.kompas.cz | Václavská / Šámalova | ||
7 | SLAST | Václavská | ||
8 | Gullivers Brno "D" | |||
9 | Beer brothers | |||
10 | EVA "C" | |||
11 | Sborná | |||
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář